Volno ředitele školy

v souvislosti se zprávami o vývoji epidemiologické situace v Praze, zveřejňovanými úvahami o plánovaných opatřeních a na základě vašich dotazů, považuji za potřebné informovat Vás o situaci u nás ve škole.
Pan ministr zdravotnictví doporučuje ředitelům vyhlásit na pátek 25. 9. 2020 ředitelské volno. Jistě víte, že ředitelské volno v naší škole je vyhlášeno již na 16. 11. 2020. Uvědomuji si, že ředitelské volno může být pro rodiny komplikací, a proto jsem se rozhodla, že v pátek 25. 9. 2020 ředitelské volno nevyhlásím. Jsme rádi, že děti mohou být ve škole a učit se.
Pokud se individuálně rozhodnete, že v tento den svého syna nebo dceru necháte doma, stačí jako omluvu do Průkazu žáka napsat – preventivní opatření.

Přeji Vám všem pevné zdraví