Zájmové kroužky

Nabídka zájmových kroužků organizovaných školou v 1. pololetí školního roku 2020/2021. Není-li uvedeno jinak, začínají kroužky v týdnu od 14. 9. 2020. Kroužky se otevřou při min. počtu 10 dětí. Kroužky jsou rozdělené do tří sekcí:

Žluté kroužky - ZŠ Bítovská
  • přihlášení probíhá přes on-line systém naší školy, který je na adrese www.krouzkyzsbitovska.cz
  • systém bude spuštěn 4. 9. 2020 v 8:00 hodin
  • veškeré informace ohledně přihlášení, včetně smluvních podmínek jsou uvedeny na výše uvedených stránkách
  • přihlašovací údaje do on-line systému jsou stejné jako přihlašovací údaje rodičů do Bakalářů (v případě, že své údaje neznáte, kontaktujte kancelář školy)
  • v případě, že nemáte počítač s přístupem k internetu, můžete využít počítač v kanceláři školy
  • kroužky jsou zajištěny pedagogickými pracovníky školy

Zelené kroužky - Externí kluby
  • informace a přihlášky na kroužky naleznete na níže uvedených adresách
  • kroužky jsou zajištěny externími lektory a probíhají v areálu školy
  • tyto kroužky pokračují dle informací na webových stránkách jednotlivých klubů
  • Šachový kroužek - www.sachovykrouzek.cz
  • Judo - www.judoprodeti.cz - přihlášení ZDE
  • Pohybový kroužek - přihlášení ZDE
  • Pozemní hokej - přihlášení: ZDE

Modré kroužky - Rezervované kroužky
  • na uvedené kroužky jsou žáci již přihlášeni

Seznam kroužků na školní rok 2020 / 2021 - 1. pololetí

Informace o kroužcích

Volejbal
  • primární rozvoj všestrannosti s přihlédnutím na věk žáka
  • rozvoj pohybových schopností
  • osvojení nových pohybových dovedností
  • základní technika specializovaných volejbalových dovedností
  • sociální rozvoj
  • utváření kolektivu
  • výchovný rozvoj

Jóga pro děti
Ideální aktivita pro děti na zlepšení koncentrace, koordinace a fyzické zdatnosti.
Živé děti zklidní, tišším dětem může pomoci zvýšit jejich sebevědomí.
  • zvyšuje fyzickou zdatnost, flexibilitu
  • zvyšuje koncentraci
  • učí odpočívat
  • lépe vnímat sebe a své okolí

Čtenářský klub a tvořivé psaní
Čtenářský klub a tvořivé psaní je zaměřen na rozvoj kreativity dětí, jejich fantazii a tvůrčí schopnosti, dále se zaměřuje na rozvoj čtenářských dovedností. V kroužku se naučíme, jak při psaní myslet na čtenáře. Nezapomínáme na jazykové hry, rozvoj slovní zásoby. Cílem klubu je pozitivně ovlivňovat žáky v jejich vztahu ke knihám a čtení, přenést kladný postoj ke čtenářství i do jejich osobního života. Během klubu navštěvujeme školní i městskou knihovnu. Důležité je  sdílení s ostatními žáky a doporučováním si četby, půjčování knih domů – podle jasně daných pravidel.

< <     09/2020     > >