Oznámení rodičům žáků 4.tříd

vzhledem k personální situaci, chybějícím vychovatelkám, Vám oznamujeme, že od 4.září nejsme schopni poskytnout Vašim dětem službu ve školní družině.
Bohužel, přes prázdniny se nám nepodařilo sehnat odpovídající vychovatelky. Tuto situaci však stále řešíme. V případě, že přijmeme novou nebo nové vychovatelky, dodatečně otevřeme ŠD i pro žáky 4.ročníků.
Rád bych Vás požádal, abyste nás "nebombardovali" telefonáty či e-maily, bohužel nejsme schopni v současné situaci povololit žádnou výjimku.
Jak už bylo řečeno, hledáme vychovatelky, abychom Vám byli schopnit poskytnout, byť dodatečně, školní družinu i pro Vaše děti.
Doufám, že situaci pochopíte, ač to jistě znamená pro Vás komplikaci. Za tuto situaci se omlouváme.
Novák - ředitel školy